Strona
główna
Oferta Nowości Nasz garaż Sklep Zamówienia
specjalne
Akcesoria Serwis Regulacje
prawne
Wynajem samochodów Kontakt Linki    Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom polskich klientów, Firma Kempa Motors, wchodząca w skład holdingu Kempa Group, pragnie zaprezentować Państwu gamę oferowanych modeli samochodów typu pickup. Ten, dotychczas mało popularny w Polsce rodzaj nadwozia jest coraz częściej zauważany przez nabywców w całej Europie.

 

Oczywiście „ojczyzną” pickupów są Stany Zjednoczone. To właśnie tam, pickup jest od dziesiątków lat nierozerwalnie kojarzony z farmą, small businessem, placem budowy a co za tym idzie z realizacją marzeń i planów każdego Amerykanina.

Śmiało możemy użyć stwierdzenia, że to właśnie „te samochody zbudowały Amerykę”.

  

Dotychczasowa oferta pickupów na rynku polskim dotyczyła głównie małych samochodów rekreacyjnych i trudno o nich powiedzieć, że były stworzone do ciężkiej pracy

 

Swoją ofertą Kempa Motors pragnie zwrócić baczniejszą uwagę Państwa na pojazdy, które idealnie nadają się do pracy a ich wspaniała prezencja pozwala bez skrępowania pojawiać się przed teatrem czy na bulwarze w centrum miasta.

 

 

 

Właśnie takie pojazdy wyjeżdżają z fabryk koncernów Ford, Chrysler-Dodge i General Motors.

 

Kolejne modele półciężarówek coraz bardziej podążają za tendencjami rynku. Moda ma coraz większy wpływ na ich design, dzięki czemu śmielej i śmielej wpisują się w krajobraz.

 

 

 

Większość z nich wewnątrz nie przypomina już siermiężnych, ubogo wyposażonych pickupów sprzed lat. 

 

Dzisiaj są to samochody zapewniające komfort i osiągi limuzyny oraz niezwykłą sprawność pokonywania przeszkód.

 

Naszym zdaniem to właśnie są samochody przyszłości...